Otevírací doba: Po - Pá: 8:00 do 15:00

Schöck Sconnex®

Neohodnoceno
 
 • 1 z 3
 

Nová produktová skupina má jméno Schöck Sconnex® typ P, typ W a typ M řeší tepelné mosty u stěn a sloupů. Stěny a sloupy způsobují 40 % všech tepelných mostů a jsou zodpovědné cca za 10 % tepelných ztrát energie. S řadou produktů Schöck Sconnex® přenáší Schöck své odborné znalosti z balkónů na stěny a sloupy. Nabízí tak uživatelsky přívětivé a vysoce kvalitní řešení, které přispívá k trvale udržitelnému konceptu budovy.

Cena produktu je na poptávku!

Dostupnost Na dotaz
1 Kč / ks    
Kód produktu 2915
Kategorie SCHÖCK - ISOKORB
 

S prvky Sconnex® typ P, typ W a typ M lze přímo a trvale termicky přerušit stěny a sloupy. Sconnex® nabízí efektivní, elegantní a esteticky působivé řešení obzvláště u přerušení termicky namáhaných stavebních konstrukcí, jako jsou stěny a sloupy v nevytápěných místnostech, u zalomených fasád, podjezdů, kolonád, lodžií, pavlačí ap. Prvky Sconnex® zde účinně zabraňují vzniku tepelných mostů a zajišťují spolehlivou ochranu před stavebními poruchami vlivem kondenzace vodních par a plísní.

Podobné produkty

 • 784 schock dorn Kód: 1704
  Schöck Dorn®
  Na dotaz

  Použitím smykových trnů Schöck eliminujeme veškeré komplikace. Smykové trny (připravené k zabudování) odstraňují komplikované detaily. Jsou ekonomickým, bezpečným a dokonale promyšleným řešením dilatačních spar.

  Cena produktu je na poptávku!

  1 Kč
 • 790 schock tronsole Kód: 1356
  Schöck Tronsole®
  Na dotaz

  Vysoká ochrana proti kročejovému zvuku zajišťuje nová generace systému Schöck Tronsole® dle rakouské normy ÖNORM B 8115-5 pro schodiště. Kvalita bydlení se stává standardem celého bydlení. Nabízíme komletní systémy, který je vhodný pro každé schodiště.

  Cena produktu je na poptávku!

  1 Kč
 • 787 schock isokorb Kód: 1355
  Schöck Isokorb®
  Na dotaz

  Spojovací výztuž se používá pro volně vykonzolované balkony. Balkony jsou a vždy byly důležitým přínosem jakéhokoliv stavebního projektu pomáhající udržet vysokou kvalitu bydlení. Když je balkónová deska na vytápěné budově provedena bez přerušení tepelného mostu, vytváří klasicky nejhorší případ, jinými slovy tepelný most.

  Cena produktu je na poptávku!

  1 Kč
 • 784 1 schock dorn Kód: 2918
  Schöck Stacon®
  Na dotaz

  Smykový trn Schöck Stacon® typu LD jsou k dispozici v několika různých průměrech, k dispozici v nerezové oceli nebo žárově pozinkované oceli, aby se ideálně přizpůsobily různým konfiguracím, se kterými se setkáváme na staveništích, a to jak uvnitř, tak venku.

  Cena produktu je na poptávku!

  1 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: